لوگو ماسکوم

درباره ما

شرکت نوتریکا آویژه با هدف تولید با کیفیت انواع مستربچ، کامپاند و افزودنی‌های مورد نیاز صنایع پلاستیک در سطح استانداردهای جهانی و تامین نیاز بازار به وسیله مستربچ تولید داخلی بجای نمونه وارداتی در سال 1398 تاسیس شد. از همان ابتدای فعالیت، نوتریکا اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت ماسکوم پلاستیک نمود که خود از پیشتازان صنعت مستربچ و کامپاند در کشور ترکیه محسوب می‌شود.

بر اساس این همکاری شرکت ماسکوم متعهد شد که دانش و تکنولوژی پیشرفته خود در زمینه تولید انواع مستربچ، کامپاند و افزدونی‌های صنعت پلاستیک را که از اصلی‌ترین عوامل دستیابی به محصول باکیفیت هستند و این شرکت را قادر ساخته‌اند ‌که بخش اعظمی از تولیدات خود را در بازارهای اروپا و آمریکای شمالی به فروش برساند، در اختیار شرکت نوتریکا آویژه قرار دهد تا با راه‌اندازی خطوط تولید این محصولات در ایران، علاوه بر اشتغال‌زایی، باعث ارزش‌آفرینی از طریق ارتقای کیفیت و دانش موجود در صنعت مستربچ کشورمان گردد.

از این رو اولین خطوط تولید مستربچ‌های سفید، سیاه و رنگی شرکت نوتریکا با همکاری و نظارت مستقیم و با بهره‌گیری از استاندارد‌های ماسکوم در شهرک صنعتی اشتهارد احداث و تولید خود را آغاز نمود.