مستربچ سفید

مستربچ سفید
عناوین صفحه

مستربچ سفید چیست ؟


در مستربچ رنگی، مستربچ سفید بسیار پرطرفدار بوده و می توان محصولات بسیار زیادی در این رنگ را تولید کرد. با استفاده از مستربچ رنگی سفید می توان محصولات بسیار متنوعی را نیز  تولید کرد. مستربچ سفید در ۱۲ گرید مختلف بین ۲۰ تا ۸۰ درصد در دسترس می باشد. هر یک از این گرید ها دارای میزان مشخصی از موارد مخصوص هستند. این ماده اصلی که باعث این گرید بندی می شود تیتانیوم دی اکسید است. با مواد اولیه های مختلف می توان این گرید بندی را تغییر داده و تنوع بسیار خوبی را مشاهده کرد. با استفاده از این گرید بندی می توانید محصولات با کیفیتی را تولید کنید. 

در بررسی مستربچ رنگی سفید دو شاخه اصلی را مورد بررسی قرار می دهند. شاخه اول اهمیت میزان مورد استفاده این محصول است. با مصرف میزان متفاوت از این محصول در  ساخت کالا های مختلف می توان میزان شفافیت را تعیین کرد.

شاخه دوم مقدار تیتان به کار برده شده در آن است. این مقدار می تواند برای شما میزان سختی و استحکام محصولات را به وجود بیاورد. زمانی که مستربچ رنگی سفید به محصولات اضافه می شود علاوه بر ایجاد رنگ ویژگی های دیگری نیز به محصولات اضافه می شود. با اضافه شدن مستربچ  سفید به محصولات می توان مقاومت بسیار بالایی را در برابر نور خورشید در تولیدات مشاهده کرد. بیشترین کاربرد مستربچ رنگی سفید در فیلم های چند لایه، ظرف یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی می باشد.

هرچه درصد تیتان موجود هرچه بالاتر رود مستربچ  کدر تر می شود. هرچه میزان تیتان در محصولات بالاتر باشد قیمت تولیدات نیز بالا خواهد رفت. تیتان به کار رفته می تواند طول عمر و مقاومت محصولات را بالا ببرد. به دلیل اینکه کاربرد مستربچ رنگی سفید بسیار زیاد می باشد باید کیفیت در آن بسیار بالا باشد.

انواع مستربچ رنگی سفید

با توجه به میزان تیتان مصرفی می توان تنوع بسیار خوبی در مستربچ رنگی سفید مشاهده نمود. طیف رنگ سفید از شفاف تا کدر متغیر بوده و برای کاربردهای گوناگون مناسب می باشد. دو نوع مستربچ رنگی سفید وجود دارد که در بین تولیدکنندگان بیشتر از موارد دیگر محبوب می باشد. با استفاده از این تنوع در بین مستربچ های سفید می توانید تولیدات بسیار جذابی را به وجود بیاورید. دو نوع مستربچ  سفید که بسیار پرمصرف می باشند شامل مستربچ سفید یخچالی و مستربچ صدفی هستند.


برای خرید و استعلام قیمت مستربچ رنگی میتوانید:

شرکت نوتریکا آویژه با استفاده از تکنولوژی ماسکوم ترکیه طیف گسترده‌ای از مستربچ‌های سفید را در ایران تولید می‌کند که از درصد‌های مختلفی از دی اکسید تیتانیوم (TiO2) و پلیمرهای گوناگون ساخته می‌شود. این مستربچ‌ها کاربرد‌های وسیعی دارند و امکان تولید بسیاری از محصولات صنعت پلاستیک از جمله انواع فیلم، ورق، لوله، کابل و همچنین قطعاتی که با قالب‌گیری تزریقی یا دمشی تولید می‌شوند را فراهم می‌کنند. مستربچ‌های سفید نوتریکا به دو گروه باکیفیت بالا و اقتصادی تقسیم می‌شود که کارکرد بسیار مناسبی در تعامل با LDPE ، LLDPE ، HDPE ، PP ، PS ، ABS ، PC ، PET ، PVC ، EVA دارند. باید گفت که شرکت ماسکوم با شناسایی دقیق نیازمندی‌های این حوزه و ارائه طیف وسیعی از محصولات، توانسته است در بازارهای بین‌المللی به جایگاهی ویژه دست پیدا کند و اکنون دستیابی به این محصولات در بازار ایران از طریق تولید در کارخانه نوتریکا فراهم شده است. مستربچ‌های سفید نوتریکا کیفیت پراکنش عالی خود را حتی در بالاترین غلظت‌ها(تراکم‌ها) نیز حفظ می‌کنند.

مواد تشکیل دهنده مستربچ رنگی سفید

مستربچ رنگی سفید دارای تنوع مواد بسیار زیادی می باشد. در این محصولات می توان به متریال های مختلف اشاره کرد. هر متریال در تولید دارای درصد خاصی بوده و می تواند برای شما نیز مفید باشد. می توان موارد زیر را به عنوان درصد های تشکیل دهنده مستربچ رنگی سفید در نظر گرفت.

۴۰ تا ۸۰ درصد رنگدانه های مختلف

۱۵ تا ۲۰ درصد موارد رزین پایه

۵ تا ۱۰ درصد از مواد عامل پراکنده کننده ها

۰ تا ۵ درصد کمک کننده فرایند

۰ تا ۲ درصد پایدار کننده های حرارتی مورد نیاز

۰ تا ۴۰ درصد مواد فیلر مورد نیاز

مستربچ سفید - notrika-co.ir

در مستربچ های سفید می توان به راحتی تنوع خوبی را مشاهده نمود. هرچه این تنوع بالاتر باشد تنوع قیمتی نیز بالاتر خواهد بود. قیمت در این محصولات بسیار با اهمیت بوده و افراد بسیاری بر اساس قیمت درصد های ترکیب را مورد استفاده قرار می دهند. برای مستربچ رنگی سفید می توان ویژگی های خاصی را نیز معرفی نمود. این ویژگی ها را در ادامه برای شما معرفی می کنیم.

مستربچ سفید - notrika-co.ir
  • جذب کننده اشعه های فرابنفش نور خورشید.
  • شفافیت قابل قبول و درخشان بودن محصول نهایی در تولیدات مختلف
  • تولید در ۱۲ گرید مختلف و متنوع
  • ایجاد یک پوشش یکنواخت و یکدست در محصولات

حفظ خواص فیزیکی محصول در بازه های مختلف زمانی

سوالات متداول مستربچ سفید

مقدار تیتان می تواند برای شما میزان سختی و استحکام محصولات را به وجود بیاورد.

با اضافه شدن مستربچ  سفید به محصولات می توان مقاومت بسیار بالایی را در برابر نور خورشید در تولیدات مشاهده کرد. بیشترین کاربرد مستربچ رنگی سفید در فیلم های چند لایه، ظرف یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی می باشد. هرچه درصد تیتان موجود هرچه بالاتر رود مستربچ  کدر تر می شود.