لوگو ماسکوم

مستربچ پت

مستربچ پت
عناوین صفحه

مستربچ پت یا مستربچ pet چیست ؟

 

مستربچ پت یا مستربچ pet از جمله محصولاتی است که در صنعت تولید وسایل پلاستیکی و بطری های گوناگون به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. در طول روز شما به صورت گسترده ای با این محصولات برخورد کرده و از آن ها استفاده می کنید.

. انواع بطری های مواد غذایی و صنعتی از پت ها تولید می شوند. برای تولید انواع بطری های پت باید از مواد اولیه خاصی استفاده کنید. مستربچ پت به عنوان یکی از مهم ترین موارد و گزینه های موجود در نظر گرفته می شود. در تولید و ساخت این بطری ها از مستربچ استفاده شده و می توان به راحتی تنوع محصولات را نیز شاهد بود. مستربچ پت بر پایه پلیمری با نام اتیلن ترفتالات تولید شده و دارای قابلیت های گوناگون نیز می باشد. برای استفاده های بسیار گسترده ای از آنها بهره برده و از ویژگی های موجود نهایت استفاده را می برند.

برای اینکه مستربچِ پت در بالاترین کیفیت موجود باشد باید از ترکیبات خاصی استفاده نمود. باید دقت داشته باشید که در تولید مستربچ چندین مواد دیگر نیز دخیل بوده و بالاترین کاربرد ها را از خود بروز می دهند. دو متریال دیگر با نام های افزونه های شیمیایی و سازگار کننده ها باید در ساختار مستربچ پت به کار روند. این دو متریال به خودی خود  باعث ایجاد ویژگی های منحصر به فرد بسیار زیادی می شوند.

مستربچ پت-notrika-co.ir

 با توجه به کاربرد های موجود است که افراد به صورت گسترده ای علاقه مند به استفاده از مستربچ هستند. مستربچ در صنایع بسیار زیادی کاربر داشته و به خوبی تنوع زیادی را نیز به وجود می آورد. باید دقت داشته باشید که کیفیت موجود در مستربچ باعث می شود تا مشتریان شما بسیار زیاد شوند. نوع مستربچ نیز در استقبال افراد در استفاده از این محصولات بسیار تاثیر گذار می باشد.

انواع مستربچ پت

انواع مستربچ پت عبارتند از مستربچ های رنگی، پرکننده و افزودنی که هریک نیز دارای دسته بندی های مختلف می باشند. برای استفاده از هریک مستربچ های موجود باید با آن ها آشنا باشید. در هر یک از این مستربچ ها نیز تنوع بسیار خوبی را می توان مشاهده کرد. تنوع موجود در مستربچ پت می تواند برای کاربرد های مختلف مناسب باشد. در ادامه انواع مستربچ ها را برای شما شرح داده و آنها را معرفی خواهیم کرد.

 • افزودنی: یکی از بهترین راهکار های ایجاد خواص فیزیکی و شیمیایی که در محصول نهایی نیز قابل مشاهده است استفاده از مستربچ می باشد. می توان برای مستربچ پت افزودنی نیز دسته بندی های مختلفی را معرفی نمود. نانو افزودنی ها، مستربچ های افزودنی، مستربچ شفاف کننده، مستربچ لیز کننده و … همگی در این دسته قرار می گیرند. با استفاده از مستربچ پت می توانید به راحتی از کیفیت بسیار بالایی استفاده کنید.
 • مستربچ رنگی: در تولید مستربچ پت به صورت رنگی راه های بسیاری وجود دارد. استفاده از مستربچ پت برای تولید محصولات مختلف و متنوع بسیار رایج و کاربردی می باشد. با استفاده از مستربچ پت می توان به راحتی محصولات بسیار زیبا و با دوامی را تولید نمود. استفاده از این محصولات برای متمایز کردن بسته بندی ها نیز بسیار جذاب است.
 • مستربچ پت پرکننده: این محصولات برای کاربرد های مختلف دارای تنوع بسیار خوبی نیز می باشند. از این محصولات برای کاهش قیمت و بهبود خواص مستربچ استفاده می کنند. به راحتی می توانید از این محصولات مقاومت تولیدات را به شکلی عالی بالا ببرید.

در تمامی دسته بندی های موجود می توان ویژگی های بسیار مشترکی را مشاهده نمود. مستربچ پت با داشتن این تنوع برای تمامی تولید کنندگان می تواند بهترین گزینه باشد. به صورت کلی استفاده از مستربچ برای بسته بندی ها بسیار رایج می باشد. در صنایع مختلف وجود این تنوع می تواند برای تولید کنندگان یک خبر خوب باشد.


برای خرید و استعلام قیمت مستربچ میتوانید:

مزیت های مستربچ پت یا مستربچ pet

در هر محصولی مزیت های موجود باعث استفاده افراد از آن ها می شود. مستربچ پت نیز مانند تمامی محصولات موجود دارای مزایایی است. هرچه مزیت های موجود در مستربچ بالاتر و بهتر باشد می تواند افراد بیشتری را به خود جذب کند. برای اینکه با مزیت های مستربچ بیشتر آشنا شوید در ادامه آن ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

مستربچ پت-notrika-co.ir

با به کار بردن مستربچِ پت می توانید به صورت گسترده ای در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنید. با استفاده از مستربچ به راحتی می توانید هزینه های موجود را کم کرده و تولیدات را نیز افزایش داد. این به معنای سوددهی بیشتر در زمان کمتر می باشد. مستربچ در انواع فرآیند ها می تواند قرار گرفته و بالاترین کیفیت را از خود به نمایش بگذارد. هرچه کیفیت موجود در مستربچ پت بالاتر باشد می توانید بهتر و سریع تر تولیدات را در اختیار داشته باشید.

یکی از ویژگی های موجود که باعث تمایز شده است سرعت در خنک شدن می باشد. در مستربچ پت سرعت خنک شدن بسیار بالا بوده و می توان در مدت زمانی کم مقدار زیادی از این محصولات را تولید کرد. در مورد ابعاد موجود در این محصولات نیز می توان موارد بسیار زیادی را در نظر گرفت. وجود تنوع در تولیدات به وسیله مستربچ پت می تواند یک مزیت بسیار بزرگ باشد. برای تولیدات خود می توانید از انواع رنگ های موجود نیز استفاده کنید. باید دقت داشته باشید که رنگ های موجود در این محصولات دارای قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به رنگدانه های دیگر می باشند. مستربچِ پت دارای تنوع طرح نیز می باشد. به دلیل وجود انعطاف در متریال می توان به راحتی تنوع ابعاد و طرح ها را نیز در اختیار داشت. از دیگر مزایای موجود در مستربچ می توان به سازگاری بسیار عالی با انواع خطوط تولید اشاره کرد.

شرکت نوتریکا در زمینه انواع دیگر مستربچ مانند مستربچ رنگی، مستربچ کربنات کلسیم، مستربچ سفید و …. که برای دیدن همه ی محصولات میتوانید اینجا کلیک کنید ، نیز فعالیت میکند و همواره سعی کرده است با استفاده از تکنولوژی روز، انواع مستربچ را با بالاترین کیفیت تولید و خدمت شما عزیزان عرضه کند.

دیگر مزایای مستربچ پت

تمامی مزایای گفته شده برای مستربچ پت بوده و می توان از آن ها بالاترین بهره برداری را انجام داد. دقت داشته باشید که برای آگاهی بیشتر شما در ادامه برخی از دیگر مزایای مستربچ پت را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 • سهولت و سرعت در ذخیره سازی، جابجایی و کاربری با توجه به داشتن شکل گرانولی بسیار جذاب و عالی
 • ساده تر شده خوراک دهی و حل شدن مشکلات متعدد در تغییر غلظت افزودنی
 • یکنواختی رنگ و غلظت در حین تولید محصولات مختلف و متعدد
 • عدم پخش شدن پیگمنت ها در هوا و ایجاد آلودگی های مضر برای سلامتی

حفظ ایمنی افراد و کارکنان موجود در خط تولید به دلیل مجاورت با مستربچ پت

مستربچ پت-notrika-co.ir
 • پخش بسیار بهتر و یکنواختی در رنگ، افزودنی یا پر کننده در سراسر تولیدات نهایی شما
 • مصرف بسیار کمتر پیگمنت و افزودنی های دیگر
 • بهبود شرایط و فرآیند ذوب به دلیل سازگاری عامل اتصال دهنده مستربچ پت با پلیمر های موجود
 • دارای ثبات بهتر و بیشتر در خواص و رنگ ها
 • کنترل پذیری بهتر کدری و شفافیت محصولات رنگی
 • کاهش دفعات خوراک دهی به دستگاه ها در فرآیند با استفاده از مستربچ که حاوی افزودنی های تغلیظ شده می باشد
 • وجود تغلیظ کننده های مختلف برای بازدهی بیشتر و بالا بردن کیفیت نهایی محصول
 • افزایش چشمگیر تکرار پذیری فرآیند از طریق برنامه ریزی کردن نسبت های افزودنی مستربچ پت
 • حذف تمامی هزینه های پاک سازی و تمیز کاری از فرآیند تولید


برای خرید و استعلام قیمت مستربچ پلی اتیلن میتوانید:

ویژگی های مستربچ پت یا مستربچ pet چیست ؟

در صنایع مختلف ویژگی ها هستند که باعث به وجود آمدن جذابیت شده و برای افراد مختلف کارایی ها را به وجود می آورند. ویژگی های بسیار زیادی را می توان در مستربچ پت مشاهده کرد که باعث به وجود آمدن کاربرد های مختلف می شود. باید در نظر داشته باشید که استفاده از مستربچ در صنایع مختلف به دلیل ویژگی های بسیار زیاد می باشد. دقت داشته باشید که هرچه ویژگی های مثبت یک محصول بیشتر باشد می توان به راحتی آن را برای خرید انتخاب کرد. ویژگی های مثبت مستربچ pet باعث شده است که بازار فروش آن بسیار داغ باشد. برای اینکه این محصولات را راحت تر انتخاب کنید در ادامه برخی از مهم ترین ویژگی های موجود را بیان خواهیم کرد.

 • وجود پایداری بسیار مناسب در برابر حرارت که موجب می شود در دماهای بالا نیز دچار تغییر ساختار نشوند.
 • وجود استحکام کششی بالا که باعث می شود در برابر بسیاری از تنش های فیزیکی وارده از خود مقاومت نشان دهد.
 • شکل ظاهری شفاف در این محصولات
 • استفاده از آن ها در تولید انواع بطری ها بسیار رایج شده است.
 • رنگ پذیری بسیار عالی مستربچ پت
 • تولید محصولات رنگارنگ با حفظ کیفیت در ساختار
 • وزن بسیار مناسب و بسیار پایین مستربچ به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های موجود شناخته می شود.
 • وزن کم و حجم بالا از ویژگی های جالب توجه در این محصولات می باشد
 • عدم ایجاد خطر برای سلامتی انسان

عدم وجود متریال های سمی در ساختار کلی محصولات تولید شده

مستربچ pet- notrika-co.ir

بسیاری از افراد تمامی ویژگی های مثبت این محصولات را بیان می کنند اما از بیان عیب های آن چشم پوشی می کنند. باید توجه داشته باشید که استفاده از مستربچ PET بسیار مقرون به صرفه و عالی است اما یک عیب در این محصولات دیده می شود. امکان بازیافت در مستربچ وجود نداشته و نمی توان این کار را انجام داد.

قیمت مستربچ پت یا مستربچ pet

از لحاظ قیمتی می توان مستربچ پت را به عنوان یکی از بهترین موارد در تولیدی ها در نظر گرفت. تولیدی های مختلف به دلیل وجود تنوع قیمتی در مستربچ به صورت گسترده از این محصولات استفاده می کنند. در قیمت گذاری این محصولات می توان عوامل و موارد بسیار زیادی را دخیل دانست. به عنوان مثال می توان گفت که کیفیت مستربچ پت در قیمت بسیار تاثیر گذار می باشد. تعیین قیمت برای  مستربچ پت بسیار مهم بوده و بسیاری از افراد بر اساس همین قیمت ها محصولات مختلف را خریداری می کنند. دقت داشته باشید که در قیمت گذاری مستربچ باید به برند ها نیز توجه نمود. برند های معتبر دارای قیمت های بالاتر هستند. در برند های معتبر قیمت ها به دلیل وجود کیفیت بالا می باشد. نوع کاربرد این محصولات در تعیین قیمت بسیار موثر است. دقت داشته باشید که شما در ابتدای انتخاب خود باید نیاز سنجی های مختلف را انجام دهید.

با توجه به نیاز خود باید مستربچ پت خریداری کنید. در تعیین قیمت مستربچ بهتر است که تنوع موجود را نیز مد نظر داشته باشید. تنوع در این محصولات بسیار زیاد بوده و در هر قسمتی می توان این موضوع را مشاهده نمود. در قیمت گذاری مستربچ یکی از مهم ترین موارد ابعاد می باشد. هر چه ابعاد و شکل های موجود دارای تنوع بیشتری باشد قیمت نیز بالاتر خواهد رفت. با توجه به سایز و رنگ های موجود نیز می توان قیمت گذاری های بسیار زیادی را انجام داد.

با توجه به نوسانات موجود در بازار نمی توان قیمت را به صورت قطعی اعلام کرد. اعلام قیمت توسط شرکت های مختلف به صورت دوره ای بوده و باید شما نیز همیشه به روز باشد. برای دریافت قیمت نهایی مستربچ بهتر است که شما با شرکت های موجود ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول مستربچ پت یا pet

مستربچ پت از جمله محصولاتی است که در صنعت تولید وسایل پلاستیکی و بطری های گوناگون به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

مستربچ پت بر پایه پلیمری با نام اتیلن ترفتالات تولید شده و دارای قابلیت های گوناگون نیز می باشد. برای استفاده های بسیار گسترده ای از مستربچ پت بهره برده و از ویژگی های موجود نهایت استفاده را می برند.

از لحاظ قیمتی می توان مستربچ پت را به عنوان یکی از بهترین موارد در تولیدی ها در نظر گرفت. تولیدی های مختلف به دلیل وجود تنوع قیمتی در مستربچ به صورت گسترده از این محصولات استفاده می کنند.

برای سفارش و اطلاع از قیمت دقیق با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.